Candidatul ideal

– Organizat, punctual, perseverent, serios, prezentabil, orientat catre nevoile clientului
– Vechime permis auto cat. B minim 2 ani
– Cunostinte de limba engleza la nivel conversational
– Minime cunostinte tehnice auto
– Atestat transport persoane in regim de inchiriere cu sofer, constituie un avantaj

Descrierea jobului

– Desfasoara transferuri in Bucuresti sau interurban
– Preia pasageri de la locatii comunicate inclusiv aeroport
– Asista pasagerii la acomodarea in autoturism, preia bagajele acestora (responsabilitiati protocol)
– Tine legatura cu dispeceratul si completeaza formulare specifice activitatii
– Mentine curatenia autoturismului
Beneficii:
– Pachet salarial fix, bonus in functie de performante, transport si alte beneficii
– Forma de angajare este cu contract individual de munca
– Venitul mediu lunar net incepand cu 2500 lei

Descrierea companiei

Grupul Memento, din care fac parte agenția de turism Christian Tour și operatorul de transport persoane Memento Bus a lansat aplicatia Memento Green, o apli­caţie prin care va pune la dispoziție clienților corporate,cat si pentru persoanele care doresc transferuri de la si catre aeroport maşini electrice cu șofer.
Aplicația are propriul branding, Memento Green, sub administrarea Christian Tour. Pentru început, punem la dispoziție, prin intermediul aplicației Memento Green by Christian Tour, masini electrice, premium si van-uri.

Aplica acum!